Kategoria B


Ośrodek Szkolenia Kierowców Elka organizuje kursy dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami w zakresie prawa jazdy kategorii B1, B, B+E, B-AUTOMAT.

UWAGA! Egzaminy Prawa jazdy na samochód osobowy odbywają się w Oświęcimiu. Nasz ośrodek znajduje się 200m od Ośrodka Egzaminacyjnego.

KURSANCI ROZPOCZYNAJĄCY NAUKĘ SAMOCHODEM TOYOTA YARIS MAJĄ MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA GO NA EGZAMIN PAŃSTWOWY  !!!
(
na egzamin wymagana jest karta MICRO SD min. 16 GB )

Kategoria B1

Ośrodek Szkolenia Kierowców Elka organizuje kursy dla osób starających się o uzyskanie Prawa jazdy Kategorii B1. Jesteśmy przygotowani do szkolenia według nowych zasad zdawania Egzaminu Państwowego na prawo jazdy kat „B” obowiązującego od 19 stycznia 2013 . Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 16 roku życia (za zgodą jednego rodzica lub opiekuna). Posiadając prawo jazdy kat. B1 uzyskujesz uprawnienia również na skuter.


 

Kategoria B

UWAGA ! Dodatkowe godziny doszkalające wykupywane w sobotę i niedziele po godzinie 15:00 kosztują 90 zł.

W pozostałe dni cena godzin doszkalających kosztuje 80 zł

Cena kursu : 1900 zł / przy rozłożeniu na raty 2000 zł.

Zapraszamy osoby zainteresowane zdobyciem Prawa jazdy Kategorii B. Ośrodek nasz  jest przygotowany do szkolenia według nowych zasad zdawania Egzaminu Państwowego na prawo jazdy kat „B” obowiązującego od 19 stycznia 2013 .Kurs można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia.

Kategoria B w JĘZYKU ANGIELSKIM

Cena kursu : 2500 zł

W OFERCIE RÓWNIEŻ KURS PRAWA JAZDY KAT. B Z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW


 

Kategoria B+E

Cena kursu : 1200 zł / przy rozłożeniu na raty 1300 zł.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Elka zaprasza na kurs prawa jazdy na zespół pojazdów o łącznej dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 Organzujemy: zajęcia teoretyczne – 20h, zajęcia praktyczne – 15h.


 

Kategoria B-Automat

Cena kursu :2100 zł / przy rozłożeniu na raty 2200 zł.

W Ośrodku posiadamy samochód z automatyczną skrzynią biegów z dodatkowym oprzyrządowaniem. Samochód przystosowany jest do szkolenia osób niepełnosprawnych z różnego rodzaju schorzeniami. Pojazd ten, spełnia wymagania kodów podanych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 2 sierpnia 2012.

UWAGA! Osoby robiące kurs na automacie, po uzyskaniu uprawnień mogą prowadzić pojazdy tylko z automatyczną skrzynią biegów.